2°C pochmurno z przejaśnieniami

Zdrowe myśli rodzą potężne cele

Kultura, Zdrowe myśli rodzą potężne - zdjęcie, fotografia

Wiara i optymizm kluczem do sukcesu

 

Tylko pozytywne myśli rodzą potężne cele. Optymizm, wiara w siebie jest sukcesem do szczęścia i do pełni życia. Każdy człowiek jest kowalem swojego losu i w jego podświadomości tworzy się ideał spełnienia, życia w szczęściu, radości miłości i mądrości. Należy tylko uruchomić w sobie pewne mechanizmy, które poprowadzą cię do lepszego ja. Niezwykła moc twojej podświadomości uzdrowi cię i poprowadzi cię do młodości.

 

Pozytywne myślenie odsłoni przed tobą niezwykłą moc, która wyzwoli cię z szarpaniny zmagań, uwolni od przygnębienia i uchroni od niepowodzeń. Kilka wskazówek da ci olbrzymią moc, wiarę w siebie. Moc i siła twojej podświadomości uzdrowi cię, budząc w tobie drugą młodość. Panowanie nad swoimi słabościami uwolni cię od krępujących cię lęków i obaw, otwierając przed tobą życie w szczęściu.

 

 

 

Każdy ma prawo do szczęścia

Treningi pozytywnego myślenia przeniesie cię w świat doskonałości, jest tylko jedna zasada, która jest kluczem do szczęścia. Jest to wiara, wiara konsekwencja w pomyślność. Zastosowanie tej metody odsłoni przed tobą ogrom twoich sił psychicznych. Pragnienia, marzenia są dostępne dla każdego, mamy pragnienia zdrowia, bogactwa, szczęścia, bezpieczeństwa, spokoju i prawdziwej samorealizacji.

 

Wystarczy zjednać się z tymi mocami poprzez podświadomość, z mocami dobra, dostatku, jakie pragniesz urzeczywistnić. A twórcze moce twojej podświadomości zareagują w niedługim czasie. Na zasadzie myśli, wiary i marzeń obdarzą cię magiczną mocą, która leczy wszystkie rany. Joseph Murphy, który jest prekursorem i krzewicielem pozytywnego myślenia w książce „Potęga podświadomości” mówi: „Prawo życia i prawo wiary są jednym i tym samym. Wierzyć to myśleć w duchu. Nie wierz, to znaczy nie myśl o niczym, co mogłoby urazić cię albo zaszkodzić! Uwierz w uzdrowicielską, oświecająca, umacniającą i uszczęśliwiającą moc swojej podświadomości! W cokolwiek żarliwie uwierzysz, spełni się w tobie i dla ciebie!”

 

Słabość rodzi niepowodzenia

Współczesny człowiek to osoba pogrążona w smutku. Wśród młodych ludzi obserwuje się epidemię depresji i narzekania i wszechobecnego smutku. Większość osób wykazuje tendencję do narzekania, ale dotąd psychologia współczesna koncentruje się na patologii, modelu chorobowym i negatywnych aspektach życia.

 

 

 

Psychologia pozytywna skupia się na mocnych stronach człowieka i jest siłą służącą zrozumieniu i pielęgnowaniu najwyższych wartości życia osobistego.

 

Autor: E.P.

 

 

Zdrowe myśli rodzą potężne cele komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się