2°C pochmurno z przejaśnieniami

Targi Ślubne w Hali Stulecia we Wrocławiu – 2015

Hala Stulecia zaprasza

 

11 stycznia 2015 r. we wrocławskiej Hali Stulecia w godz. 10.00 - 17.00 odbędą się XII Dolnośląskie Międzyplanetarne Targi Ślubne. Weźmie w nich udział około 150 wystawców ślubno-weselnych! Każdy kto przygotowuje się do ślubu powinien choć raz w takim wydarzeniu uczestniczyć.

 

 

 

 

 

 

 

 

W trakcie targów przedstawione zostaną nowości i standardy ślubne na sezon 2015. Główne pokazy mody na scenie zaczną się o godz. 12.00. Będzie wielkie show z udziałem gwiazd, pokazy florystyki, makijaży, tańca, degustacje potraw weselnych i słodkości oraz konkursy ze wspaniałymi nagrodami ufundowanymi przez wystawców. Jeden z nich ogłaszamy już dziś.

 

Jeśli masz zamiar jechać na targi we Wrocławiu i chcesz wygrać suknie ślubną, wejściówki na targi i inne nagrody ślubno-weselne wyślij tylko jednego SMS-a na numer 503 340 503 (koszt jak za zwykłego sms-a) w treści wpisz hasło TARGI . Rozwiązanie konkursu nastąpi w trakcie targów. Szczegóły otrzymasz na telefon.

 

Przez cały czas trwania targów możecie oglądać i słuchać występów zespołów muzycznych na żywo. To okazja, aby znaleźć wymarzony zespół na wesele.

 

W tym roku wraz ze światową organizacją ochrony motyli w trakcie targów promowana będzie akcja "Uwolnić motyle!".

 

Bilety w cenie 20 zł dostępne będą w dniu imprezy w kasach przy wejściu.

 

 

Foto: Liz Saldana

Targi Ślubne w Hali Stulecia we Wrocławiu – 2015 komentarze opinie

  • gość 2015-03-19 10:42:54

    Razem z już obecną żoną postanowiliśmy zamówić fotografa aż z Częstochowy. Wykonuje naprawdę świetne zdjęcia w korzystnej cenie. Fotograf http://www.grabowski-foto.pl był profesjonalnie przygotowany, miał super sprzęt, nietuzinkowe podejście i mnóstwo pomysłów na sesję. Naprawdę warto zamówić zdjęcia właśnie u niego, dojeżdża w każde miejsce w Polsce!

Dodajesz jako: Zaloguj się