2°C pochmurno z przejaśnieniami

Nowości na Targach Motoryzacyjnych w Genewie

Sportowe emocje i design

Międzynarodowe Targi  motoryzacyjne w Genewie nie bez powodu budzą ekscytację.

Mamy przyjemność zaprezentować nowe modele z rodziny SEAT-a, nowego Leona Cupra i Mii by MANGO- najbardziej emocjonujące samochody, jakie kiedykolwiek widzieliśmy.

Targi samochodowe Ferrari w Genewie przedstawiło miłośnikom motoryzacji przede wszystkim nowości, które przyprawią o zawrót głowy.

 

Model Ferrari Sergio

 Jest to specjalny model Ferrari Sergio, który poraża wyglądem, ale i ceną. Szacuje się, że cena tego niespotykanego auta będzie wynosić około 12,5 miliona złotych ( 3 miliony euro).

 

 

Samochód jest zaprojektowany na bazie modelu 458 Sider. Poza zmianami stylistycznymi, inżynierowie poprawili sztywność karoserii oraz obniżyli masę auta aż o 100 kilogramów. Moc silnika 605 koni mechanicznych. Rozpędza się do pierwszej setki w 3 sekundy.

 

Po pokazie na targach w Genewie, gdzie opinie pasjonatów motoryzacji wpłynęły na wdrożenie produkcji, taka jest ostateczna decyzja. W sumie powstanie seria sześciu aut i każde z nich ma symbolizować jedną dekadę współpracy z Ferrari.

 

SEAT 20V20

Doskonała sylwetka, intrygujące wnętrze. Jest to idealne połączenie niepowtarzalnego sportowego stylu, funkcjonalności i mocy. 

 

 

Leon St. Cupra

Jest to nowy sposób na jeszcze bardziej intensywne przeżycia. Silnik o mocy 280 km/ h  przyspiesza w zaledwie 6 sekund 0-100 kilometrów/ godzinę. Charakterystyczne koła i specjalne opony zostały dobrane w taki sposób by zagwarantować intensywne doznania.

 

 

Żródło:motoblog24.pl

Foto:design.art.pl,auto.moto.pl,chce.auto.pl

Autor:E.P.

Nowości na Targach Motoryzacyjnych w Genewie komentarze opinie

  • gość 2015-03-31 07:53:31

    ssssuper seat

Dodajesz jako: Zaloguj się