2°C pochmurno z przejaśnieniami

Gwiezdne Wojny - Przebudzenie Mocy

Kiedy: 2016-01-13 , godzina: 08:00 | Gdzie: Kino Cinema 3D , Kłodzko, ul. Noworudzka

Film, Gwiezdne Wojny Przebudzenie - zdjęcie, fotografia

Kino Cinema 3D zaprasza

Gwiezdne Wojny w reżyserii Georg’a Lucasa trafił na ekrany w 1977 roku. Choć film początkowo wyświetlano tylko w 32 amerykańskich kinach, szybko pobił rekordy frekwencji, błyskawicznie przeszedł do światowej klasyki i całkowicie odmienił oblicze kinematografii.

Kluczem do tego sukcesu były elementy baśni, westernu i fantasy z niezwykłymi efektami specjalnymi czerpiącej z mitologii  i kultr całego świata. Siódma część sagi "Gwiezdnych wojen" rozgrywająca się 30 lat po wydarzeniach z "Powrotu Jedli".

Siódmy epizod sagi to napakowany akcją i humorem rollercoaster, którego nie napędzają wcale czary z komputera, tylko świetnie napisani bohaterowie. Zarówno ci, których walka o dobro galaktyki przyprawiła już o zmarszczki, jak i ci, którzy dopiero przejmą od nich pałeczkę.

Film „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”, to kolejna część sagi „Gwiezdne Wojny”. Jego akcja rozgrywa się 32 lata po „Powrocie Jedi”. Gwiezdne Wojny są dziełem są dziełem niezwykle fascynującym. Film ten w dużym stopniu jest kontynuacją. Jest to wielki wszechświat świat, wielkie planety, wielka konstrukcja.

Produkcja: USA/Wielka Brytania 2015

Gatunek: Przygodowy/ Scence –fiction.

Reżyseria: J.J.Abrams/

Obsada: Harrison Ford-Han Solo.

                Carrie Fisher-Leila Solo.

                Mark Hamill-LukeSkywalker.

Kino Cinema 3D: Kłodzko ul. Noworudzka

Gwiezdne Wojny - Przebudzenie Mocy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się