2°C pochmurno z przejaśnieniami

Fenomen w leczeniu światłem

Technologie, Fenomen leczeniu światłem - zdjęcie, fotografia

Hellioterapia

 

Skuteczne wykorzystanie światła w medycynie ma długą historię. Już starożytne cywilizacje- Grecy, Egipcjanie, Arabowie, dostrzegli znaczenia światła i jego uzdrawiający wpływ na ludzkie zdrowie.

Hellioterapia była pierwszą naturalną terapią światłem, która okazała się być skuteczną metodą w leczeniu i profilaktyce schorzeń.

 

 

W 1903 roku przyznano Nagrodę Nobla za terapię światłem, która zapoczątkowała zastosowanie potwierdzonej naukowo terapii światłem w nowoczesnej medycynie. Światłoterapia jest jeszcze u nas mało popularna. Jest sposobem na szereg dolegliwości. Na zdrowie i urodę.

 

Lecznicza moc natury

Rewolucyjna praca w zakresie terapii światłem duńskiego lekarza, doktora Nielsa Roberka Finsena udowodniła, że ten rodzaj terapii jest skuteczną metodą leczenia różnych chorób, takich jak gruźlica skóry.

Po stu latach terapia światłem jest standardową metodą leczenia i profilaktyki różnych schorzeń.

 

 

Bez światła nie ma życia

Światło jest głównym źródłem życia, stanowi podstawowe źródło energii, stymuluje wzrost komórek, wspomaga układ odpornościowy organizmu, stymuluje procesy regeneracji w całym organizmie.

Naukowo udowodniono i klinicznie, że wiele chorób i zaburzeń psychicznych, spowodowanych jest brakiem światła. Jest to wysoce ryzykowne dla naszego zdrowia i stanowi przyczynę wielu chorób.

Światło jest niezbędne do zachowania zdrowia i zapobiega chorobom. Ale światło Bioptron to coś więcej- pomaga wyzdrowieć i zachować zdrowie, leczy i wspomaga szybki powrót do zdrowia.

 

Terapia światłem

Terapia światłem Bioptron to sprawdzony klinicznie system zapewniający długotrwały efekt, skutecznego leczenia. Ludzkie ciało składa się z 40 bilionów komórek.

Wszystkie komórki i układy reagują na światło. Światło Bioptron aktywuje komórki oraz pobudza ich aktywność. Poprawa mikrokrążenia i biostymulacja komórek wspomaga mechanizmy obronne organizmu, światło Bioptron ma pozytywny wpływ nie tylko na naświetlany obszar, ale również na cały organizm.

 

System terapii światłem to certyfikowana metoda leczenia bólu u dzieci i dorosłych.Ból nie musi być częścią naszego życia. Terapia światłem Bioptron leczy rany, redukuje uczucie dyskomfortu i zmniejsza blizny.

Ma zdecydowanie pozytywny wpływ w zwalczaniu choroby sezonowej choroby afektywnej ( SAD).Objawy te określane mianem depresji sezonowej spowodowane zakłóceniem naszego zegara biologicznego.

Niedobór światła negatywnie wpływa na rytm snu. Światło Bioptron dostarcza niezbędną dawkę światła potrzebną do zwalczania sezonowej depresji i naładowania baterii pozytywną energią.

 

Autor:E.P.

 

 

Fenomen w leczeniu światłem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się