2°C pochmurno z przejaśnieniami

Bezpieczna Zima

Akcja '' Bezpieczna zima '' na stokach w Zieleńcu

 

W nadchodzący weekend w jednej z najlepszych stacji narciarskich w Polsce zawitają Goprowcy z całej Polski prowadząc akcję '' Bezpieczna zima ''. Impreza ma na celu ukazanie prawidłowej postawy narciarskiej na stokach, wszelkie wskazówki dotyczące prawidłowej rozgrzewki i dobrania sprzętu narciarskiego.

Oprócz wiedzy przekazywanej przez górskich obrońców, każdy będzie miał okazję wziąć udział w licznych konkursach i powalczyć o nagrody takie jak kaski narciarskie, gogle, czapki, szaliki oraz maskotki. Wszystkie nagrody sponsorowane są przez GOPR oraz Turon Polska.

Każdy będzie mógł spróbować jazdy próbnej Mercedesem klasy M i GLK. Wszystko za sprawą firmy Mercedes - Benz. Dodatkowo przez cały bezpieczny weekend firma narciarska Salomon zadba o bezpłatne wypożyczenie sprzętu narciarskiego.

To jedna z większych imprez organizowanych przez Zieleniec Ski Arena w tym sezonie. Wszystkie atrakcje wręcz zmuszają nas do przybycia  do białej krainy Kotliny Kłodzkiej. Impreza prowadzona będzie tuż obok wyciągu Gryglówka

 

M.Mokrzycki

Foto: Zieleniec

Bezpieczna Zima komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się